תחומי פעילות

חברת ד"ר סמואלוב הוקמה בתחילת שנות ה-90 ועוסקת ביבוא של מוצרי צריכה וטיפוח, תרופות ומוצרים הומיאופתיים. החברה מייצגת בישראל את מותג Weleda, היצרן המוביל בעולם בתחום הטיפוח ממקור טבעי- אורגני, את מוצרי Dr. Wolff מגרמניה, המוכרים בזכות המותגים Alpecin, Plantur ו- Vagisan וכן את חברת Dr. Reckeweg המתמחה במוצרים הומיאופתיים. ב-2014, החברה הקימה את יחידת הפארמה, העוסקת בתחום התרופות ממקור צמחי ומייצגת בישראל את היצרנים הגדולים והמובלים בתחום מרחבי העולם כדוגמת: Dr. Willmar Schwabe ו- Bionorica.

טיפוח טבעי - אורגני

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל כבר למעלה מ- 25 שנה את קבוצת Weleda העולמית, היצרן המוביל והגדול בעולם בתחום הטיפוח הטבעי – אורגני. Weleda נוסדה בשנת 1921 ע"י רודולף שטיינר, אבי התורה האנתרופוסופית ומוצריה מבוססים על מרכיבים ממקור טבעי-אורגני ונושאים את תקן Nature המחמיר.

טיפול בשיער דליל

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל את Dr. Wolff, המתמחה בפיתוח פורמלציות ייחודיות לטיפול בשיער דליל. החברה נוסדה בשנת 1905 בגרמניה ומהרגע הראשון התמקדה במוצרים לטיפוח העור והשיער לגברים ולנשים.

בריאות האישה

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת חברות בינלאומיות המתמקדות בצרכיה של האישה עם סדרות של מוצרים טיפוליים למגוון רחב של תסמינים פיזיולוגיים ורגשיים לאורך מחזור החיים.

דרכי הנשימה

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל את Dr. Willmar Schwabe ואת Bionorica, החברות המובילות והגדולות בעולם בתחום התרופות הצמחיות. התרופות ממקור צמחי וניתנות לרכישה בבתי המרקחת, רשתות הפארם וקופות החולים ללא חובת מרשם רופא.

מערכת העצבים המרכזית

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל את Dr. Willmar Schwabe, מהחברות המובילות והגדולות בעולם בתחום התרופות הצמחיות. תרופות ממקור צמחי וניתנות לרכישה בבתי המרקחת, רשתות הפארם וקופות החולים במרשם רופא בלבד.

הומאופתיה

מוצרים הומיאופתיים מבוססים על עקרונות הטיפול ההוליסטי שפיתח ד"ר סמואל הנמן לפני יותר מ- 200 שנה. חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל את חברת Dr. Reckeweg, המובילה את תחום ההומיאופתיה המודרנית ומפתחת מוצרים מתאימים כבר 4 דורות ברציפות.

גלו עוד על מוצרי ההומאופתיה שלנו

טיפוח כף הרגל

מוצרים להזנה, ריכוך והסרת עור קשה וסדוק מכף הרגל הניתנים לרכישה ברשתות הפארם, רשתות הטבע ובתי מרקחת וטבע פרטיים. גרבי פדיקור יפניים מהפכניים המבוססים על שילוב ייחודי של חומרים פעילים ותמציות צמחים.

דרכי העיכול

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל את Dr. Willmar Schwabe, מהחברות המובילות והגדולות בעולם בתחום התרופות הצמחיות. תרופות ממקור צמחי וניתנות לרכישה בבתי המרקחת, רשתות הפארם וקופות החולים במרשם רופא בלבד.

קנאביס רפואי

חברת ד"ר סמואלוב מייצגת בישראל את Pure Sunfarms, מותג תפרחות הקנאביס הנמכר ביותר בקנדה* המגיע ממחוז הקנאביס המפורסם  British Columbia, שבקנדה, אזור הידוע במשך שנים כמקור לתוצרת הקנאביס האיכותית ביותר.  Pure Sunfarms אחראי למהפכה בשוק הקנדי עם בשורת ה – Everyday Premium: איכות פרימיום קנדית במחיר נגיש.

* Source: OCS data Q1 2022

BETTER WITH PHARMA

החזון שלנו

ד”ר סמואלוב חרטה על דגלה את חזון ה- BETTER PHARMA במטרה להוביל ולהעניק מוצרי צריכה, טיפוח ותרופות טובים, איכותיים ובטוחים יותר. BETTER PHARMA משמעותה ערך מוסף הבא לידי ביטוי בשלושה היבטים המיטיבים עם המטופל: מיעוט תופעות לוואי או התוויות נגד בהשוואה לחלופות הקיימות בשוק, יעילות מוכחת באמצעות מחקרים קליניים וספרות מדעית (בתרופות) ואיכות גבוהה המעוגנת בחומרי גלם הנבחרים בקפידה ותהליכי ייצור מפוקחים ומבוקרים לכל אורך השרשרת.

דילוג לתוכן