השותפים שלנו

השותפים שלנו

חברת ד"ר סמואלוב הוקמה בתחילת שנות ה-90 ועוסקת ביבוא של מוצרי צריכה וטיפוח, תרופות ומוצרים הומיאופתיים.

החברה מייצגת בישראל את מותג Weleda, היצרן המוביל בעולם בתחום הטיפוח ממקור טבעי- אורגני, את מוצרי Dr. Wolff מגרמניה, המוכרים בזכות המותגים Alpecin, Plantur ו- Vagisan וכן את חברת Dr. Reckeweg המתמחה במוצרים הומיאופתיים. ב-2014, החברה הקימה את יחידת הפארמה, העוסקת בתחום התרופות ממקור צמחי ומייצגת בישראל את היצרנים הגדולים והמובלים בתחום מרחבי העולם כדוגמת: Dr. Willmar Schwabe ו- Bionorica. בשנת 2020 הקימה חברת ד"ר סמואלוב את יחידת הקנבינואידים, המתמחה ביבוא, הפצה ושיווק של מוצרי קנאביס רפואי לשוק המטופלים במרשם בישראל. החברה מייצגת בארץ את מותג הקנאביס הקנדי המובילPure Sunfarms .

נוסדה לפני למעלה מ – 150 שנה ומתמחה בתרופות ממקור בוטני בתחום מערכת העצבים המרכזית, מערכת העיכול ומערכת הנשימה.

 

לאתר החברה

החברה המובילה בעולם בתחום הטיפוח הצמחי-אורגני וחלוצה עולמית בתחום ההיריון והלידה.  מוצריה מבוססים על עקרונות האנתרופוסופיה ומומחיותה בעולם המרכיבים הצמחיים מאפשרת לחברה להציע מגוון מוצרים מכף רגל ועד ראש הנותנים מענה בריא ונכון לטיפוח היומיומי של עורנו.  Weleda החלה את דרכה בשנת 1921 כמעבדה עם גינת צמחים משלה. כיום, חולשת Weleda על פני למעלה מ-50 מדינות ברחבי העולם. בישראל, מוצרי Weleda זמינים  כבר 30 שנה הודות לשיתוף הפעולה עם ד"ר סמואלוב. Weleda מובילה בישראל בקטגוריית המוצרים לטיפול במהלך ההיריון ובתחום טיפוח עור התינוק.

 

לאתר החברה

נוסדה ב1947, על ידי משפחת Reckeweg והינה אחד היצרנים המובילים בעולם בתחום המוצרים ההומיאופתיים. סדרת המוצרים ידועה ומוכרת בישראל כסדרת ה- R

 

לאתר החברה

ממוקמת במדינת בוואריה שבגרמניה, מתמחה בתרופות בוטניות בתחום מערכת הנשימה ובריאות האישה.

 

לאתר החברה

חטיבת הפארמה של קבוצת Dr. Wolff. אחראית על ייצור תרופות ואביזרים רפואיים בתחום רפואת העור ובריאות האישה.

 

לאתר החברה

החברה נוסדה בשנת 1905 בגרמניה, ומהרגע הראשון התמקדה במוצרים לטיפוח העור והשיער. Dr. Wolff מתמחה בפיתוח פורמלציות ייחודיות כדוגמת קומפלקס הפיטו-קפאין המטפל בשיער דליל בגברים ובנשים.

 
 

לאתר החברה

גרבי פדיקור יפניים מהפכניים המבוססים על שילוב ייחודי של חומרים פעילים ותמציות צמחים. להזנה, ריכוך והסרת עור קשה וסדוק מכף הרגל.

 

לאתר החברה

מותג תפרחות הקנאביס הנמכר ביותר בקנדה* המגיע ממחוז הקנאביס המפורסם British Columbia שבקנדה, אזור הידוע במשך שנים כמקור לתוצרת הקנאביס האיכותית ביותר.  Pure Sunfarms אחראי למהפכה בשוק הקנדי עם בשורת ה – Everyday Premium: איכות פרימיום קנדית במחיר נגיש.

 

לאתר החברה

דילוג לתוכן